Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA AŞIK OLMAK

24.07.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen leyla akkus
Merhaba rüyamda rahmetli babamı gördüm bir odadayım galiba kendi yatak odamdı ben kızlarımla yatakta oturuyoruz babam kapıya geliyor acıyor ve bana diyorki hadi kızımgel artık yanıma ben seniçok özledim hasretine dayanamıyorum diyor bende baba ben gelemem beni 2tane kızım var bırakamam onları diyorum babam arkasına bakmadan gidiyor ben gitmiyorum odadan dışarı çıkmıyorum birşeydaha sormak istiyorum rüyamda benhep başka erkeklere aşık oluyorum tanıdık ünlü oluyor bazen uzaktan uzağa aşk yaşiyoruz
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Herhalde ilişkinizden ya da evliliğinizden beklediğinizi bulamamışsınız. Sürekli görülen rüyalar bilinçaltının ürünleridir. Bilinçaltınızda bir aşk, bir sevgi arayışı olmalı. Babanızın ne zaman öldüğünü yazmamışsınız ama sanırım 2 yıldan az oldu. Eğer öyle ise arama bölümüne "yeni ölen" yazarak çıkan yorumlarımı okumanızı öneririm. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA