Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ASANSÖRÜN KOPMASI

18.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Hayalperest
Rüyamda asansördeyim bi anda sallanıp halatı kopuyor düşmeye başlıyor ben korku içinde öleceğimi düşünüyorum düştüğü sırada asansörün açık bi yeri varmış ordan kafamı çıkarıyorum çıkmaya çalışıyorum ve nasıl olmuş bilmiyorum ama asansörden kurtulmuşum ve asansörün halatı belimde hava da asılı kalmışım düşmemişim yardım istiyorum sonra beni kurtarmışlardı resmen allah korudu beni diyorum tek bir yara bile almadan kurtuldum inanamıyorum hala şoktayım diyordum.çok etkilendim yorumlar mısınız lütfen
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu bir korku ile ilgili bilinçaltı rüyası olabilir elbette. Asansör korkusu pek çoğumuzda var ve zaman zaman yaşanan, duyulan bir olaydan etkilenebiliyoruz, rüyalarımız bu şekilde olabiliyor. Eğer haberci ise dikkatli olun derim. Bu rüya sosyal konumla ya da kariyerle ilgili ani bir düşüş tehlikesini haber veriyor olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA