Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ASANSÖRÜN DARALMASI

12.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Damla
Annemle bi yerdeydik bçve asansöre bindik asansör olduğundan daha küçüldü çok dardı kapıları kapanınca sonra binanın bodrum katına indik ve otoparktançıktık etrafımızda köpekler vardı havlıyorlardı biri yanıma geliyordu ama birşey yapmadı sonra ilerde kediler vardı onlar daha vahşiydi bana saldırmaya çalıştılar üstünden atlıyordular sonra gövdesi upuzun bi kedi vardı annem sana geliyor dedi sonra tam üstüme atladı onu ittirdim havada bu kadardı. Teşekkürler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Asansörün daralması.. Ailenizin sıkıntılı zamanlar geçirdiğini düşünüyorum. Hem güvencelerinizle ilgili sıkıntılarınız var hem de başkalarının dostları, adamları sizi tehdit ediyor. Ancak tehlike beklediğiniz yerden değil. Size yakın gibi görünen nankör insanlara dikkat edin siz asıl; onların sizi sıkıntıya sokması söz konusu olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA