Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ASANSÖRE BİNMEK

25.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Aslıhan
Merhaba. Öncelikle bu yeni gördüğüm bi rüya değil ama sizin yorumunuzu merak ettiğim için yolluyorum . Nerde olduğumu bilmiyorum ama önümde bir asansör var. Duvarların bembeyaz oldugunu ve dış kapıdan cılız bi ışığın yansıdığını çok net hatırlıyorum. Arkamda da bir adam var duvara yaslanmış benimle konuşmuyor. Orta yaşlarda daha önce görmediğim birisi yüzünü hatırlamıyorum. Bana asansörü işaret ediyor. Asansörün kat numarasını gösteren yer hızla değişiyor bi tarih veriyor bana 20 haziran.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Asansör sosyal konumla ya da kariyerle ilgili gelişmeleri temsil eder. genellikle bunlar yükselişle ilgilidir. Size bununla ilgili bir umut doğacağını söylüyor rüyanız. Ve bir tarih verilmiş. Ancak bu tarihte başlayan gelişmeleri sonra da haber alabilirsiniz. Güzel beklentiler içinde olun. Çünkü rüya güzel gelişmeleri haber veriyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA