Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ASANSÖRE BİNMEK

23.09.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen osleemce
Merhaba bir binada asansöre biniyorum asansörün metal bölümlerinin hepsi altın rengi bina ne binası onu bilmiyorum fakat iş için orada olduğumu biliyorum. yanımda 2 insan var biniyorum yukarı çıkacakken asansör sarsılıyor ve ben hayır çıkar diyorum hatta 1 kat gibi aşağı indikten sonra hızla yukarı çıkıyor. enson kata geldiğimde iniyorum ve karşımdaki insana herkes bir şey söyledi ama hiç bir şeyi yok bak çıktım biraz cesaret gerekiyor. neden korkuyorlar anlamıyorum diyorum. hatırladığım bu. tşk
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kariyer için cesaretli ve talepkarsınız. Daha fazlasını istiyorsunuz, bunun için de ne gerekiyorsa yapmaya hazırsınız. Yakında karşınıza bir iş fırsatı ya da bir başvuru şansı çıkacak. İstediğiniz gibi bir yer hatta belki de hedeflerinizde şimdilik, en yüksek nokta. Bu işi alacaksınız diyor rüyanız, size o yürekilik verilecek ve başaracaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA