Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ASANSÖRE BİNMEK

29.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen BİLGEN
Asansörün önündeyim.Asansörde kat rakamları degil harfler var. H harfinde asansöre biniyorum. Asansörün içi tünel gibi ve yokus asagı bir dizaynı var.Duvarlarında durak sırasına göre sehir planı var,yerin altına devam ediyor gibi.İndiğim yer yasak bir yer,sanki sınırı aşmışım gibi tedirgin yürüyorum. 2 escinsel erkek karsıma cıkıyor ve beni sorguluyor. Bu arada yanımdan 2 tane cıplak gelin geçiyor. Duvakları var ama alt cıplak, gögüslerini görüyorum. oraya surekli gttiğimi savunuyorum ben
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kariyerde değişimler söz konusu. H harfi bu değişimle ilgili bir ipucu. Varacağınız yer onaylanmamış bir durumu içeriyor ama nedenini bilmiyorum çünkü işinizi ya da yaşamınızı bilmiyorum. Belki de aştığınız sınır sizin iç benliğiniz ile ilgilidir. Yapamam dediğiniz şeyleri yapabilirsiniz mesela. Ulaşacağınız noktada çok aykırı insanlarla çalışmak sizin ufkunuzu açacak. Yaşama daha farklı bir gözle bakacaksınız. Sonrasında geçmişinizi bile unutacağınız bir duruma gelebilirsiniz. Sanki hep o yaşam düzeyinde olmuşsunuz gibi gelecek size. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA