Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ASANSÖRE BİNMEK

27.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Dört
Otobüsten inip eski 15 yıl çalıştığım hanın önünde içeri girecekken konuşmadığım abimi görüp geri çekiliyorum, bu arada kıyafetim evdeki pijamalı halim, içeri giriyorum asansöre giriyorum 4.kata basıyorum inerken koridorun uzun tarafına doğru bakıyorumeski işyeride 4.katta ve koridorun uzun tarafında idi insanlar çekiniyorum tekrar biniyorum ve 5 e basıyorum ama 4 ve 5 düğmelerinin üstünde bir kez daha 4. ve 5. katlar düğmesi var
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İlk rüyanız bir bilinçaltı rüyası. Bu rüya ise kariyerinizle emeklilik arasındaki bir tercihi temsil ediyor. Hem çalışmak istiyor hem de kendinizi yorgun hissediyor olabilirsiniz. Abiniz bir sembol, size dışarıdan bakanları temsil ediyor belki de düşman gözleri. Ne yapacağınıza karar veremezken başkalarının sizin hakkınızda düşünebileceklerini de önemsiyorsunuz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA