Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ASANSÖRDE EĞLENMEK

18.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Yükseklik
Rüyamda iş yerimdeydeydm,asansöre bindim 999 ve başka rakamlara bastım 289 gibi keşke bu kadar yükseğe basmasydım dedim çok yüksek dedim,asansör çok hızlı bir şekilde yukarıya çıktı en yükseğe istedim kata çıkmaya az kala durdu yukardakiler neşeli insanlardı şarkı söyleyp içki içip gülüyorlardı hepsi çok taylıydı ben onların bu rahatlığına şaşırdım sonra biri benim asansörde kaldığımı anlayp el uzattı digrleri de el uzattı yardıma koştu ama eli yetişemiyordu arada boşluk vardı tam orada uyandım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hedefleriniz yüksek ve hatta bazen gözünüzün fazla yükseklerde olduğunu düşünebilirsiniz. Rakamların bir anlamı vardır ama net hatırlamıyorsunuz. Hedefe giden yoldaki süreci görmüşsünüz. Bu süreçte eğlenecek, renkli ve rahat insanlar tanıyacaksınız. Size uzanan yardım elleri olacak, kendinize güvenin yeter. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA