Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ARKADAŞININ SEVGİLİSİNİ GÖRMEK

15.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Arkadaşım ve sevgilisi
Rüyamda 2 hafta önce erkek arkadaşından ayrılmış kız arkadaşımı ve eski sevgilisini gördüm oglan birakip gitmisti kiz hala seviyor ama gidis nedeni bile pek belli degildi kız hala bi haber bekliyor umut gelir diye düşünüyor sonra okulda bi sınıftayız 3 kişi filan oturuyoruz daha sonra biz ona kız arkadaşımı soruyoruz konusunu açtırmıyor daha sonra o kız arkadaşım geliyor üzerinde sarı bi kazak vardı saçları kendisi çok güzeldi geldi canını yakan o insanın yanına oturdu yüzüne gülerek bakti konusmaya calisti sonra çocuk ona donerek neden gittigini anlattı
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, bu rüyanız haberci değil. Bilinçaltınızın bir ürünü. Arkadaşınız yeni ayrıldığı sevgilisini size çok anlatıyor olmalı. O yüzden böyle bir rüya görmüşsünüzdür. Çok istediğimiz ya da çok korktuğunuz, olmasından endişelendiğiniz, üzerinde konuşup hayal kurduğumuz, gündelik yaşamda yoğun şekilde ilgilendiğimiz, izlediğimiz ya da bizde iz bırakan konular çeşitli senaryolarla rüyalarımıza girebiliyorlar.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA