Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ARKADAŞIN MEZARINI GÖRMEK

24.06.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Zehra Gökçe
Rüyamda hayatta olan bir sınıf arkadaşımın mezarını gördüm mezar vardı batuhan yazıyordu. Bizde diğer sınıf arkadaşlarımızla öldüğünü hatırladığımız için ağlaşıyorduk. Geçen sene yine benim sınıfımdan değil ama benim okulumdan batuhan adlı bir genç ölmüştü sosyal medyada o kişinin arkadaşları unutmayacağız seni gibi yazılar yazdıklarinda bende onu hatırladığım için bilinç altıma yerleştiğinden dolayı mı kendi arkadaşımın mezarını gördüm sizce ? Kötü anlamlı mı yoksa iyi anlamlı mı
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bilinçaltı bizim anlayamadığımız şekilde olayları ve kişileri birbirine bağlar. Belli ki bir vefat haberinin geleceği söylenmiş size. Bilinçaltınız da eski bir vefatı ve yeni bir kişiyi birbirine bağlamış. Yine okulunuzdan birinin vefatını duyacaksınız. Adı Batuhan olan kişi sadece bir sembol, vefat onunla ilgili değil. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA