Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ARKADA YARIM KIZ ÇOCUĞU GÖRMEK

02.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ekin
Merhaba rüyamda bir mağazaya giriyordum fakat daha çok ofise benziyordu, ben girer girmez elektrikler kesiliyordu. orada görevli bir bayan geliyordu yanıma bir şeyler konuşuyorduk sonra koluma giriyordu bir koridorda yürüyorduk. arkası karanlıktı koridorun önü aydınlık camlar vardı. birden diğer koluma da birisi giriyordu, arkamı döndüğümde yarım vücutlu bir kız çocuğu görüyodum. bu rüya 2-3 gündür çok tırsak olmama neden oldu. bazı rüyalarımda ne olduğunu anlamadan dilim tutuluyor 2 gündür.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Arkada yarım kız çocuğu görmek.. Yarım yaşanmış bir çocukluğunuz var. Hayat size güzel davranmamış. Ama şimdi her türlü olumsuzluğa karşın, ruhsal rehberlerinizin desteği ile yeni bir yaşama taşınıyorsunuz. Karanlık ama önü aydınlık bir koridora sokmuşlar sizi. Merak etmeyin, aydınlığa taşıyacaklar. Ancak rüya boyunca, rüyaya korku hakim ise o zaman bu rüya bir bilinçaltı rüyasıdır ve dilinizin tutulması da beynin korku merkezinin aktive olması nedeniyle yaşadığı geçici felç durumudur. Korku içerikli rüyalar haberci olmazlar. Korku, korkuyu doğurur. Gerçek yaşamda kendinizi korkutacak şeylerle ilgilenirseniz uykularınız da korkulu rüyalarla bölünür. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA