Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA ARI OLMAK

05.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Tubali
Kocaman okul gibi bir yerdeyim bi bayandan bana 5 dilum et kesmesini istiyorum o 6 dio ben israrla 5 istiyorum sonra iki kiz goruyorum kardeslerimmis yagmur yagiyo cam acik hasta ocaklar die kiziyorum Cok sevdigim anne diye hitap ettigim bi buyugumu ari olmus yattigim odada ucarken goruyorum oldurmuyorum arastiriyorum bi bayanla taniyormusum konusurken inci kolyemi almisti ondan oldu diyo iki tane kizi ariyorum kardeslerimmis cantanin icindeki inci kolye diye anlatirken durumu onlara uyandim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Başınızı belaya sokacak bir iş için ısrar ediyorsunuz. Halbuki oluruna bıraksanız adalet yerini bulacak. Israrla birilerini cezalandırmaya çalışmayın, başınız derde girer. Haberler var; arı olan bayan çalışkan ve üretken biri ama herkes onu sevmeyebilir. Bir başkasının çok değer verdiği şeylere zarar vermiş ya da öyle bir şeyle suçlanıyor. Kısacası ah almış. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA