Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ARI GÖRMEK

05.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen alev polat
Rüyamda babamin koyundeyim ama koy alabildiğine büyük ağaçlardan oluşuyor bende dallara tutunarak tepeden asabi iniyorum düşme tehlikesinde atlatiyorum ama sagsalim yere inerken popomdan içeri ari kovani girdi AA bu nedir diyorum sonra 3-4 defa ikiniyorum içime kaçan arilari cikariyorum arilarak çok güzel sari bir renkteler canlılar en son midir tanelerini dönüşen arilar cikiyor ikindikca sonra akrabam olan 2 kişi gördüm adlarida Zübeyde ve hediye olan bayanlari girdim bana ters ters bakiyorlar
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yaşınızı ve konumunuuz bilseydim keşke. Bu rüya kendi akrabalarınızdan ya da memleketinizdeki insanlardan bir çalışma için, iş gücü sağlamak için fayda sağlayacağınızı söylüyor. Elbetteki bu yorum yetişkin ve işini eline almış insanlar için geçerli. Bu durumda bu rüya size bir ipucu veriyor olabilir. Bereketli bir iş için bazı insanlardan faydalanabilirsiniz. Sizin başarınız başkalarını şaşırtacak ve kıskandıracak sanki. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA