Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ARAFA ÇIKMAK

11.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen emibar
Rüyamda ölmüşüm arafta bir sürü ölen insan var.Bir kişi dikkatimi çekiyor.elleri ayakları birbirine bağlı. yemek nasıl yiyeceğim diyor.yardım etmek istiyorum ama eskilerden biri yiyebildiğin kadar yiyeceksin diyor.cocuk intihar etmiş ondan bağlı.sona eş,m ve çocuklarım geliyor beni ziyaret üzgün değiller normaller.sonra zaman geçiyor bende biraz morarıyorum.bir adam defter elinde herkesi okuyor bana gelince daha çok işim vardı diyorum.hala şoktayım rüya gerçek gibiydi. Çok teşekkürler..
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Gerçekten de ara boyuta yani sizin deyiminizle arafa çıkmışsınız. Gördüğünüz insanlar yeni ölenlerin ruhları. Ruhlar buraya süptil bedenleri ile çıkarlar ve o nedenle insan görünümündedirler. Ara boyut bir hayaller alemidir. Gördükleriniz ruhların kendi hayalleri. Bu boyutla ilgili yaptığım yorumları, arama bölümüne "yeni ölen" yazarak okuyabilirsiniz. Biz astral seyahat yaparak bu boyuta çıkarız sürekli ama çok azını hatırlarız. Ailenizin sizi ziyareti ve morarmanız ise sizin hayaliniz. Bu boyutta ne düşünürseniz o tezahür eder. Korkmanız ve şok olmanız normal ama endişe edecek bir şey yok, ölmeyeceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA