Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ARABAYLA ÇOCUK EZMEK

21.07.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sule esin
Erkek arkadaşımla benim arabamla trafikteyiz.Arabayı hızlı ve kontrolsüz kullanıyordu. sağa/sola yalpalıyorduk. başka bir otomobille bizim araba dokundu/çarpıştı bi sarsıldık yola devam ettik. Kenar korkuluklardan aniden karanlık bir adam yolumuza çıktı. adamın etrafında bir sürü çocuk var ve dikkat et dememe kalmadı arabayla bir kısmının üzerinden geçtik. Arkadaşım çocuk ezdim diye bağırmaya başladı daha fazla panik olduk ama arabayı durduramadı
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Erkek arkadaşınızın ani ve düşüncesizce verdiği kararlar sizi büyük bir çıkmaza sürükleyebilir. Hem ani sonlanmalar, sıkıntılar ve başkasına verilen zararlar söz konusu olacak hem de bazı beklentiler suya düşecek, umut edilenler gerçekleşmeyecek. Şu sıralar sakın onun kararları ile yol almayın ve hatta onu da uyarın, herşeyi size danışarak yapsın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA