Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ARABAYI KİMSENİN KULLANMAMASI

26.08.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Pembe
Slm Kahin hanim ruyada bir yerdeyim ama çok güzel ve daha önce hiç gormedigim bir yer.Ben orayı cennete benzetiyorum.Beyaz açık pembe cicekler var.bir tane de uzun ipten ciceklerden yapılmış salıncak var.salincaga oturuyorum.ikinci rüyamda da siyah üstü açık ferrarı araba var. Şoför koltugunda baska biri oturuyor yanında da ben oturuyorum. Ama arabayi kimse kullanmıyordu ama araba duzgun gidiyordu. Ve önündeki arabayi takip ediyordu. Yorumlarınız için teşekkür ederim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kaygısız ve rahat bir insansınız ama depresyona meyillisiniz. İkinci rüyanız hayatınızın iplerini başıboş bıraktığınızı söylüyor. Kaderin dışındaki şeyler için mücadele etmek yerine akışa uyumlu yaşıyorsunuz. Ancak bu durum sizin, başkalarının kararları ile yaşadığınızı da gösteriyor. Neyse ki sorun yok, evren sizi kolluyor galiba. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA