Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ARABAYA SIKIŞMAK

20.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen aykız
Merhaba, ablam beni 2gece rüyasında görmüş 1.iki katlı müstakil bi evde oturuyomuşuz iki farklı erkek benden hoşlanıyomuş, uzaktan takip ediyolarmış ablam dışardan eve gelirken birini bizim eve giderken görmüş ve evde yalnız olduğum için çok tedirgin olmuş. 2.ben tekerlekli sandelyedeymişim bi yere gitcekmişim bi adam elinde benim koltuk değneklerimi tutuyomuş benim doblo gibi bi arabaya binmeme yardım ediyomuş, arabaya binerken kapı üzerimize kapanmış benim kafam ve adam kapıya sıkışmışız.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Her iki rüya da yeni bir ilişkiyi haber veriyor. Ablanız sizin ilişkiler konusunda yetersiz ya da başarısız olduğunuzu düşünüyor. Bu nedenle de sizin için endişeli. İkinci rüyada sizi ayağa kaldıracak bir ilişkinin başlayacağını öğreniyoruz. Ancak bu adamın sizi sürüklediği macera sonradan hem kendisini hem de sizi çok sıkıntıya sokar. Yanlış olan nedir bilmiyorum ama yeni bir ilişki teklifini değerlendirirken çok dikkatli olun. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA