Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ARABAYA BİNMEMEK

25.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen çekinge
Köy düğünü var sanki,ağırlıklı olarak kadınlar olduğu için çekingen gibiyim,bana bir adımla sesleniyor ama adımı tam söyleyemiyor.Cahit isimli bir müşterim takma ismimle hitap ediphep böyle hitap eder bazı arkadaşlarım haydi diyor.sanki bi yere gidicez bordo kartal bir arabanın başında, bende burada sanki bilinçli arabaya kullanan hayat yolunu belirler rüya tabirini düşünüp binmek istemiyorumrüya içinde bilinçli düşünme! ve sanki pilav gibi bir yemeği çöpe dökmekle oyalanıyorum sanki
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sosyal çevrenizdeki bazı gelişmeler sizin yaşam tarzınıza uygun olmayan şeyler ama garipsemiyorsunuz da. Garipsediğiniz şey kadınlara yakın olmak. Kadınlara uzak duruşunuzun içsel bir duygu ile alakası olmalı. Rüyanızın bundan sonrası bilinçaltının yarattıkları. Benim yorumlarımdan etkilenmiş olmalısınız. Başkasının kullandığı arabaya binmek başkasının aklına uymak, başkasının kaderinin figüranı olmak anlamına gelebilir, bilinçaltınız arabaya binmeyi reddetmiş, bilinciniz değil. Adınız değişik, uzun ve söylenmesi zor. Rüyanızın bu bölümü de, yaşamınız boyunca isminiz nedeniyle yaşadığınız zorlukların bir yansıması. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA