Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ARABANIN ÜZERİNE GELMESİ

18.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Derya
Rüyamda okula giderken yolda düşüyordum o yolda da çalışma var gerçek hayatta ve üzerime doğru bi araba hızla geliyordu son anda araba duruyor bende kurtuluyordum. Okula geçtikten sonra tuvalete geçiyordum geçince ayağında ayakkabı olmadığını hissediyorum ama bakıyorum var. Tuvaletten çıkınca öyle bir şey hissetmiyorum. Ve bu aralar hep eski arkadaşlarımı görüyorum rüyalarıma. Bunlar ne demek? Teşekkürler şimdiden.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Başkalarının kararlarının ya da girişimlerinin önüne çıkmamaya dikkat edin. Bu durum sizin için riskli. Aslında bir sıkıntınız yok ama sanırım siz kendinize sorun çıkartıyorsunuz. Bir şeyi kafanıza taktığınızı düşünüyorum. Yapmaya korktuğunuz bir şey olabilir. Sürekli olarak gördüğünüz benzer içerikler haberci olmazlar. Eski arkadaşlarınızı size hatırlatacak bir şeyler olmuş ve anılarınız bilinçaltınızdaki yerlerinden oynamış olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA