Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ARABANIN PATLAMASI

02.07.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Tuuba
Arabamın bagajından bişeyler almak için uğraşıyorum.10-12 yaşlarında 3 tane erkek çocuğu beliriyor.napıyosunuz burda gidin diyorum.arsız bir halleri var tedirgin oluyorum.sonra araba çalışmaya başlıyor.niye çalıştırdınız derken biraz ilerde büyük bir patlama oluyor.patlayan benim arabammış.havaya uçuyor.küçük parçalar halinde yere düşüyor.arabamın içinde kız yeğenlerim varmış.babama gidip anlatıyorum.ikisi de öldü diye dövünüyorum.rüyamın birçok yerinde kırgın olduğum akrabalarımın çoğu vardı.teşekkürler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu bir uyarı rüyası. Bir sonuç beklentiniz sizi başka konularda duyarsız olmaya itebilir. Bu nedenle zamanında veremediğiniz bir kararı biri sabote edebilir ve hayatınız gerçekten kabusa dönebilir. Çok dikkat edin, kararlarınızı etkileyecek durumlardan uzak durun. Konular ailevi ilişkilerle ilgili olmalı. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA