Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ARABANIN KAYMASI

22.09.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Şuşu
Rüyamda bi şekilde eski sevgilimde beraberim bende ortamdan onsuz kaçma isteği var onun haberi olmadan başkasının yanına gitmek istiyorum. Bi arabaya biniyoruz arkaya oturuyorum o ve arabanın şoförü bi kadına yardım için iniyorlar sonra deli gibi davranan kadın gelip arabaya biniyor araba yokuş aşağı kaymaya başlıyor her ter karlı el freni işe yaramıyor sonra ben öne geçip bi şekilde zararsız olarak durduruyorum arabayı. Koşarak arkamdan gelmiş eski sevgili çok korkmuş bana bişey olacak diye..
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Eski sevgilinizle görüşüyor musunuz yazmamışsınız, ayrıca yeni mi ayrıldığınızı da. Bu rüya başkalarının kararlarına uymanın pek doğru olmayacağını söylüyor. Öngöremediğiniz aksilikler kontrolün elinizden gitmesine neden olabilir. Her şeyi son anda toparlayacaksınız belki ama endişeli bir süreç olacağı kesin. Eğer sevgilinizden başkasının sözüne bakarak ayrıldıysanız bu rüya bunu temsil ediyor olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA