Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ARABANIN ÇARPMASI

13.07.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen hazal çelik
Ortaokuldaydım.Bütün arkadaşlarım oradaydı.hepimiz şimdiki yaşımızdaydık.öncesinde yakın arkadaşım bir gün önce bize gelip bankaya borcu olduğunu söylüyor.Ona yardım edeceğimi söylüyorum.O gün kutlamaya gelmiyor.Eğlence bittikten sonra sınıftan birine mervenin nerde olduğunu soruyorum.Bana dışarıda gördüğünü söylüyor.Mervenin saçını çok kısa kestiğini ve siyaha boyattığını görüp şaşırıyorum.karanlık bi yolda yüryoruz 3şeritli bi yol çıkıyor.ben karşıya geçerken araba bana çarpıyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hayat size bazı şeyleri öğretmek için hazırlanıyor. Çevrenizdekilere yardım ettiğiniz ve iyi biri olduğunuz için bir badireyi ucuz atlatacaksınız. Kadersel bir durum söz konusu. Hayatınızda bazı şeyler aniden sonlanabilir. Sizin bir suçunuz yok. Bunu böylece bilin ve sakın üzüntü duymayın. Olması gereken olacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA