Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ARABANIN ÇARPMAK ÜZERE OLMASI

29.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Elif
Rüyamda arkadaşımla bir yoldan karşıdan karşıya geçiyorduk. Arkadaşım sorunsuz geçti ama benim üstüme siyah büyük jip geliyordu. Bende bu sırada bir öne bir geriye adım atıyorum ama sonra olduğum yerde sabitlenip hareket edemiyordum ve artık sonuna geldim, öleceğim, bitti artık diyodum. Sonra sürücü bağırırak bütün gücüyle frene bastı ve bana vurmasına ramak kala arabayı durdurdu, çarpmadı. Bende kurtulunca yolun diğer tarafına geçtim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Arabanın çarpmak üzere olması.. Bir yaşam değişikliği için yetkin durumda değilsiniz. Hem yeterince kendinize güvenmiyorsunuz hem de ruhsal olarak buna hazır değilsiniz. Arkadaşınızın yaptığını yapmayın, onun durumu sizden farklı. Gerçi hayat size bir şey olmasına izin vermeyecek ama risk almanın da gereği yok. Eğer bir değişimin içindeyseniz ve bazı felaketler yaşadıysanız yakında hayat size yardım edecek ve güvenli bir yaşama adım atacaksınız demektir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA