Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ARABANIN ÇAMURA BATMASI

05.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen mavis yalniz
Babamın gördüğü bir rüyayı yorumlamanizi rica ediyorum babam akrabam iki kişiye bayram harcligi vermiş evden annem babam ve ben çıkmışiz benim arabaya binmiş iz ben kullanamadığim icin direksiyona annem geçmiş yokuş aşağı hızla inerken çamurla kaplı bir çıkmaz sokakta durmusuz direksiyon bu sefer babam geçmiş arabayi geri geri hızla sürerek bizi çıkmaz sokaktan ve çamura bakmaktan kurtarmış arabayi kalabalık bir pazar yerine parketmis. Ailece gorusmedigimiz abimi gormemezlikten gelmisiz
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Babanız başınızın, gözünüzün sadakasını veriyor, yaşamın diyetini maddi olarak ödüyor. Siz ailede henüz karar vermeye yetkin değilsiniz; babanız böyle düşünüyor. Ancak anneniz zaman zaman ipleri eline alıyor, kararları veriyor. Önümüzdeki günlerde bir zorluk karşısında anneniz yine idareyi ele alacak ama bu kez yanılıyor. Verdiği kararlar ailenizi bir çıkmaza sokacak. Belki de babanızın verdiği zekat ve ettiği yardımlar evrende yankı bulacak da bu sorundan kolayca sıyrılacaksınız. Babanız bu sorun ile ilgili doğru kararlar verip sizleri bu sıkıntıdan kurtaracak. Abinizin ne düşündüğünü önemsemeyeceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA