Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ARABANIN ÇALINMASI

17.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Hüseyin sezdirmez
Rüyamda arabamızı park ettiğimiz yerden çıkarmaya benim eski çalıştığım işten tanıdığım bi abi gelliyo ve teyzemlerin eski evinin oraya gidiyo ordan ben arabayı eve götürmek için anatarı alıyorum biz biraz muhabbet ederken arabanın çalındığını görüyorum arkasından koşuyorum ilerde bi grup kalabalık görüyorum bi araba büyük bi çukura düşmüş diyolar bakıyorum başka bi araba bana çukura in yardım et arabayı çıkar diyolar o arada polis karakoluna geliyorum arkadaşımın suç işlemekten tutuklanmış
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bazen bir fikrin ya da bir aklın çalınması, bir projenin sizden önce başkası tarafından gerçekleştirilmesi anlamına gelebilir. Bu konu işinizle ilgili olabilir ya da siz işinizle ilgili iken özel yaşamınıza dair bazı kayıplar yaşayabilirsiniz. Bu işln ucunu araştırırken bir başka sorumluluk üzerinize kalabilir, dikkatli olun. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA