Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ARABADA OLMAK

18.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Karmakarışık
Çok karışık ve fazla rüyalar görüyorum rüyamda 3 kişi bizim arabaylabeyaz gidiyoruz küçük bi kaza yapmktan son anda kurtuluyoruz bu 3 kisiyi gerçek hayatta tanımıyorum bunlardan biri oyuncu hayrettin neyse çamurlu tarlaya gidiyoruz burası nereski derken sigara uzatıyolar bana sigarayı icerken sen oruçlu değilmisin diyolar bende a dogru dedikten sonra Ramazanda olmadığimizi hatırlıyorum öteki eleman kaza orucuyla doğru olmayn şeyler söyluyo bide ben çok fazla rüya görüyorum bu sebebi nedir acab
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Aynı fikirde olan insanlarla birlikte hareket edeceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Arabayı kim kullanıyorsa onun aklı ile hareket edeceksiniz. O gruptakiler sizin aklınızı karıştırabilir. Hem size keyif verecekler hem de inançlarınızla sizi yargılayacaklar. Çok fazla rüya görmenizin nedeni çok uyumanız ya da çok sık uyanmanızdır. Aslında hepimiz benzer sürelerde rüyalar görürüz ama uyku süresi uzun olursa rüya sayısı artar. Bir de sık uyanıyorsanız rüyalarınızı hatırlarsınız. Diğer türlü rüya görürüz ama onları hatırlayamayız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA