Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ARABADA OLMAK

10.09.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Kerimova Raska
RÜyada oncelikle arabaya arkaya biniyorum önde annem ve bi erkek oluyo bu erkek ya eşim ya da nişanlım bilemiyorum.Sonra arabada elimi tutuyo sonra annem yok oluyo.Biz sanirim bu erkekle beraber onun evine geliyoruz evde bi kadin var bu çocuğun halasi qaliba bu kadının daha önce evdeki gelinlere yaptığı eziyeti görüyorum birinin üzerine sıcak su dökmüş diğerine tuzak kurmuş ve benide takip ettiğini yakalayinca onla tatli tatlı konuşuyorum ve beni sevmeye basliyo bana gülümsüyor.sonra2oğlumolmus
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Korkularınız ve istekleriniz, bilinçaltınızda çatışıyor. Bir erkek istiyorsunuz hayatınıza yön versin, sizin yanınızda olsun, saygılı olsun, ailenizi el üstünde tutsun. Ama gözlemlediğinizde bu tip insanların kendi ailelerine karşı zayıf olduğunu görüyorsunuz. Bu bir handikap; herkese karşı iyi olan sizi nasıl koruyacak. Bilinçaltınız buna da çare bulmuş, siz sevimliliğinizle kendinizi her yerde sevdirmeyi başarabilirsiniz, buna inanıyorsunuz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA