Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ARABADA OLMAK

24.08.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Parten
Cok enteresan seyler gordum hayrolsun.arabadayiz annem kullaniyor bende yan koltuktayim arkada bit tane erkek cocugu bir tane de engelli spastik engelli gibi bir erkek cocugu oturuyor.arabanin etrafında o kadar insan varki iceri uzanacak kapıları acmaya calisacaklar diye endiseleniyorum hemen camlari kapatıyorum kendi camimi kapatirken bi erkek kafasini uzatmaya çalışıyor bi yandan da rep gibi bir sarki soyluyor.kapilari kilitliyorum kilitleri defalarca kontrol ediyorum tekrar acip tekar kapatiyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Beklentilerin altında da olsa bazı haberler alıp harekete geçeceksiniz ya da siz yetişkin değilseniz anneniz harekete geçecek. Her türlü, bu olayda karar mercii anneniz olacak. Ancak hem çevresel faktörler hem de müdahaleci insanlar hareket etmenizi zorlaştıracak. Bu işin karışanı çok olacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA