Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ARABADA KAÇIRILMAK

31.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen leyla akkus
Şu anki oturduğum eve gelmişiz arkadaşlarla ben arkadaşa gidip küçük kızımı alıyım geliyim dedim büyük kızımda benimle geldi çıkış kapısına varınca bir sürü araba yolu kapamış kızım zayıf olduğu için o geçti ama ben geçemedim yola bakan ve kapısı açık bi torosa bindim dedim öteki kapıdan çıkarım şöför geldi o kapıyı kapattı arabaya bindi bende oturdum kenara çekmesini bekliyorum gerigeri gitti diyorumki kızım aglıyor durda iniyim nereye gidiyorsun ağlasın boşver dedi bir inşaatın altına girdi ben basbas bağırıyorum imdat diye
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Çocuklarınız için yapacağınız bir şey başkalarının aklına kötü şeyler getirecek. Hiç niyetiniz olmadığı halde sıkıntılı bazı kararların ortasında kalabilirsiniz. Dikkat edin, bu bir uyarı rüyası. Kimsenin hayatına girmeyin, yeni dostlar ya da yeni girişimler için uygun bir zaman değil. Aslında rüyanın sonundaki korku bunun bir bilinçaltı rüyası olduğunu da haber veriyor olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA