Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ARABADA GİTMEK

04.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Tenzile taş
Merhaba rüyamda sevdiğim erkekle onun arabasındayız hava karanlık yolda giderken karşımıza kahverengi beyaz benekli ceylan çıkıyor yanından geçiyoruz değişik hayvanlar var sonra fare gibi bişey ön cama saldırıyo sonra düşüyo korkuyoruz yola devam ediyoruz sonra birden mekan değişiyo bir balkonda yatıyoruz ikimizde uyuyo gibiyiz ama yarı uyanığız havada sabaha karşı açık mor beni izliyo gibiydi arkamı dönüp mavi renkte tepsi uzatıyorum kenara koy diye koyup gülümsüyor bana benimde hoşuma gidiyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Onun karaları ya da fikirleri sizi etkiliyor. Onunla birlikte misiniz bilmiyorum ama ilişkinizin sonu yokmuş gibi görünen zamanlarda bile beraber çok şey paylaşmışsınız. Küçük bir çocuk var bu hikayenin bir yerlerinde ve bir de kötü biri. Herşey yakında geride kalabilir, mücadele sonlanabilir. Mutlu olmanız büyük ihtimaldir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA