Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ARABA KULLANMAYA KARAR VERMEK

04.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ilkgun
Ruyamda otobüste yolculuk yapiyor, arabası olanlara ozeniyordum. Sonra aklıma babamın bana siyah bir araba bıraktığı aklıma geliyordu, ben niye onu kullanmayı unuttum ki diye hayıflanıyordum. Arabanın nerde olduğu aklıma gelmiyordu. Sonra kaldığım yurdun arka bashcesinde bavullarin içinde kıyafetlerinin eşyalarimin açık durduğunu gördüm onları toparladim sonra arabanın anahtarini avucumda gördüm bu beni şimdilik idare eder dedim ama arabayı nereye park ettiğime sokağa çıkıp bakacaktim..
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir grupla birlikte karar almaktan ve hareket etmekten kurtulup bireysel yaşama geçiş yapıyorsunuz. Biraz toparlanmanız ve kendinize güvenmeniz lazım ama bunu başaracaksınız. Bilgilerinizi derleyin, toplayın, o zaman iyi bir bilgi dağarcığınız olduğunu farkedeceksiniz. Hayatınızın anahtarı sizin elinizde. Kararlı olun yeter. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA