Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ARABA KULLANMAK

22.01.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Araba
Merhabalar ben öncelikle bir arkadaşımla geziyormuşum arabayla. Sonra uzun zamandır görmediğim konusmadigim bir arkadaşım biniyor arabaya ağlaya ağlaya. Araba babamın arabası ama ben kullanamıyorum.Kiz sevgilisinden ayrılmıştı sanırım arkadaşımda arabayı saga çekti yan koltukta bi tek ben kaldim onlarda dışarı çıktı konuşuyorlardı.Sonra bi anda araba kaymaya başladı ben de doğru düzgün süremiyorum hemen şoför koltuğuna geçtim ve sürmeye basladim ama çok korktum sonra geri döndüm onları aldim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ağlayan kişi bir sıkıntı yaşayacak. Sizin arkadaşınız sizin hayatınız konusunda kararlar veriyor ve siz de buna uyuyorsunuz. Ancak ağlayanın sıkıntısı yüzünden arkadaşınız sizinle uğraşmayı bırakınca kendi aklınızı kullanmak ve kendi hayatınızı yönetmek durumunda kalacaksınız. Kendinize güveninizi bu sayede elde edebilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA