Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ARABA KULLANMAK

27.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen tug
Gece aydınlık yolda araba kullanıyorum arabada şuanki ekşbşm ve bölge müd var hızlı gıdıyorum yavaşla diyor birden yolun kenarına çekşyorum müdür evine gidiyor o arada bana ne oldugunu soruyor ama umursamaz bir kopekkaranlıkdurduğumuz yer benim telefonum korkudan düşyo kopek muduru ısıracak gibi sonra banasaldırıyoramaısırma yok oynamak istiyo kurt kopegü hızla uzaklaşamak ıstıyorumaydınlık olyo arbayabınıyorum doblo kopekten kacıyorum arabanın icinde 5erkekçocukkopekle oynuyolarbenderahatlıyoru
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İmla kurallarına uymadığınız için rüyanızı anlayabilmekte çok zorlandım. Anladığım kadarı ile yorumlayayım. İşinizle ilgili bir konuda müdürünüz kararları size bırakacak ya da müdürünüz işten ayrılacak, onun sorululukları size geçecek. Bu rüyada müdürün bazı sorunlar içinde olduğunu anlıyorum ama nedenini bilemem. Bu aşamada bazı kişilerin sizi ya da işinizi tehdit eder biçimde yaklaşımlarına tanık olacaksınız ama aslında niyetleri kötü değil. Bir süre sonra çok güzel gelişmeler olduğunda bu kişilerin gerçek niyetleri de ortaya çıkacak. Görünüşe aldanmayın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA