Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ARABA KULLANMAK

29.09.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ahsen
Merhaba normal hayatta sevgilim mühendis ama rüyamda onu doktor olarak görüyorum doktor kıyafeti giymiş ve doktorluk yapıyor.yanında tanımadığım bir erkek daha var oda doktormuş.mayene olucam diyorum sevgilim muayene ediyor beni ve diğer arkadaşıyla yoğun bir şekilde çalışıyolar.sonra bir arabada yine üçümüz oluyoruz arabayı diğer doktor kullanmasına rağmen direksiyona benim sevgilim hakim.araba giderken o müdahale ediyor o yön veriyor direksiyona uzanıp.teşekkür ederim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Erkek arkadaşınız yeni bir işe girebilir ve bu işi siz çok önemseyebilirsiniz. Eğer bir işi varsa pozisyonu değişecek olabilir. Her türlü bu rüya bir yöneticinin yanında, ondan çok daha donanımlı olmasına rağmen yardımcı konumunda çalışacağını haber veriyor. Karar mekanizması kendisi olmayabilir ama bu durum görünümde böyle olacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA