Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ARABA KULLANMAK

29.12.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen delioglan
Hiç tanımadıgım bir evde 2 küçük çocuğu mutlu etmek için bişeyler yaparken gördüm kendimi ve abimde bana yardım ediyordu. çocuklardan biri kız biri erkekti. kız 5-6 erkek 8 yaşı civarıydı. sonra otomobil kullanmayı bilmediğim halde abimle küçük kıza sürpriz hazırlamak için kayalıklara diye yola çıkıyoruz ve ikimizde birer otomobildeyiz. gece vakti çıkmışız yola ve ben uykuluyum gözümü zor açıyorum . sonra biz varana kadr sabah oluyor ve giderken yolun kenarında yere kırılmış 2 yumurta görüyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İyi birisiniz, yüreğiniz şevkat dolu, insanları seviyorsunuz. Bazen yüreğimizdeki sevgiyi akıtmak isteriz ama buna değecek insanlar bulamayız. Bu rüyanın temelinde bu hissi sarfetme dürtüsü etken. Ancak araba kullanmanız kendi başınıza karar verebilecek olgunluğa ulşatığınızı söylüyor; uykulardan uyanın, hayata yelken açma zamanı gelmiş. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA