Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ARABA KULLANMAK

11.08.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen h.h.uysal
Rüyada içerisi de bir evde uyuyorum gece karanlık sıkıntılı kulaklarımda zonklama var ve köpek havlaması. Allahtan yardım istiyorumyalvarıyorum. Rüya içerisindeki uykumdan uyanıp annemi görüyorum. Sonra evden dışarıya çıkıyorum karanlık ve araba kullanıyorum küçük bir parkın içinde daire çizerek dönüyorum.bir anda sivri kulaklı iki insan görüyorum ve irkilip arabayla hızlanıyorum camları kapıyorum toprak yoldan asfalt yola gelip bir kavşağa geliyorum inanılmaz dik bir yokuşu çıkarken uyanıyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Sıkıntılı bir süreci inançlarınıza sığınarak atlatmaya çalışmışsınız, olmamış. Sıkıntının üzerine gitmeyi düşünecek ve bu yönde kararlar alacaksınız. Bir süre olduğunuz yerde dönebilirsiniz. Sizi tetikleyecek ve başka girişimlere yönlendirecek olan şeyler yine kendi korkularınız. Bir süre sonra doğru yolu bulacaksınız. Yokuş zorlu bir süreci temsil eder ama sona ulaşmak, zirveye çıkmak için verilen çaba aynı yerde dönüp dolanmaktan her zaman daha iyidir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA