Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ARABA İLE MERDİVEN ÇIKMAK

20.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Mehmet Fazlı
Rüyamda bir çocuk otomobil kullanıyor. Nasıl kullanıyor acaba daha çok küçük,ben zor kullanıyorum diye içimden geçiriyorum. Daha sonra ben aracı kullnamaya başlıyorum Araç kullanmayı bimediğim için zor kullanıyorum.Çok zorlu yollardan gidiyorum. En son bir binaya geliyoruz merdivenleri arabayla çıkıyoruz. Ben yolu kontrol etmek için araçtan inip binayı geziyorum. Büyük kullanılmış bir bayan parfüm kutusu görüp bayan parfümü diye kullanmıyorum.Boş yada dolu olduğunu anlayamadığım havuz görüyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kendinize güveninizi tam olarak geliştirememişsiniz ama bazı haberler alıp başkalarına özendiğiniz için siz de bazı şeyler konusunda risk almaya başlayacaksınız. Başta zorlanabilirsiniz ama siz akıllık birisiniz, kendi aklınızla kariyerinize yön vereceksiniz. Öyle bir noktaya geleceksiniz ki neden bunları yaşadığınızı sorgulamaya başlayacaksınız. Kendi aklınızla mı yaptınız yoksa kader mi böyle istedi ikileminde kalabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA