Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ARABA ÇARPMASI

17.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen cnss
Rüyamda bir sokakta yürüyorum böyle yüksek bir yer var hani ağaçlar olur oturma yerleri olur ordan araba uçuyor bana çarpıyor hastaneye gidiyorum ilaç veriyor doktor sonra gene gidiyorum gene çarpıyor gene hastajedeyim ama sürekli bana oluyor .yanımda duran adam kadın başka birileri doktor ilaç verip yolluyor yaralanma yok sadece hafif vuruyor sanırım 4 kere böyle oluyor ruyamda karnım agrıdıgını hissediyorum amcam geliyor nasıl oldu diye soruyor yanımdki insnlar farklı idi adm kadın erke vardı
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Aykırı şeyler yapıyorsunuz, başkalarının yoluna çıkıyor ya da kararlarının önünde duruyorsunuz. Demek ki bakış açınız yanlış. Daha iyi bir yaşam için durumunuzu yeniden değerlendirin derim, neyi yanlış yapıyorum diye düşünün. Karnınızın ağrısı, gerçekte de karın ağrısı çektiğinizden kaynaklanmıştır. Fiziksel ağrı ve acılar rüyalarda görülüyormuş gibi hissedilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA