Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ANNEYİ FARKLI GÖRMEK

14.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Arya
Ben annemin arabasındayım burada annemin farklı olduğunu söylemek gerek ve onu dereye düşürüyorum ve nasılsa ben dışarıda kalıyprum sonrasında aramaya çıkıyoruz okuldayım arkadaşım annemin ağladığını söylüyor dışarı çıkıyo özür diliyorum sonra arkadaşım var bu olay yüzünden ona para ödemek zorunda kalacağımızı söylüyorlar burada gerçek annemle karşılaşıyorum ve o ödeyemeyeceğimizi söylüyor sonrasında okuldayım arkadaşımın saçlarını tarıyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Anneyi farklı görmek.. Size, kendi fikirlerini kabul ettirmeye çalıştığında annenizden uzaklaşıyorsunuz ya da onu tanıyamıyorsunuz. Aslında böyle zamanlarda hayatınızdan çıkıp gitmesini de dilemiş olabilirsiniz. Bu rüya, vicdani bir yüzleşme. Kendi kendinize bile kabul ettiremediğiniz düşünceleriniz nedeniyle vicdanınız rahatsız, ikilemdesiniz. Bu bir bilinçaltı rüyası. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA