Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ANNEYE AİT ÖLÜM BİLGİSİ ALMAK

30.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Rüya
Bir tane cin yakaldım, ona soru sormamı ve onu bırakmamı istedi, annemin sağlığını sordum, "işle ilgili soru sarmayacak mısın" dedi. "Hayır" dedim, bana gösterdiği Annemi Antalyada bir camide namaz kıldıktan sonra çıkarken vefat ettiğini gördüm ve üzerine bir türk bayrağı seriliydi, "annen şehit oldu" dedi. Dışarda da antalya belediyesi arabaları vardı, normalde izmirde oturuyoruz.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Göksel varlıklar, ilahi bilgi almadıkça size de doğru bilgi veremezler. Cinler şakacı yaratıklardır ve insanla eğlenmeye bayılırlar. Ancak bunu abartarak sizi korkutabilir ve bu korku enerjisini çekerek açlıklarını giderebilirler. Her zaman bunu söylüyorum; bu tip varlıklarla ilgilenmek insanlara hiç bir zaman iyilik getirmez. Normal yaşamınızda bu konuda konuşmaz ve bu konu ile ilgilenmezseniz cinler size görünmezler. Rüya doğru haberler vermiyor, merak etmeyin. İnsanların ölüm bilgisi kendilerine ve en yakınlarına asla verilmez. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA