Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ANAHTARI UNUTMAK

01.08.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen mercan
Rüyamda annemden evin anahtarını alıp eve gidiyorum. Çıktıktan sonra anahtarın kapının arkasında olduğunu farkediyorum. Çilingir bulmak lazım diye düşünerek bir kuaföre geliyorum. Annem orada. Kuaförün elinde kalabalık bir fotoğraf var. Tanıdığım eski belediye başkanı var. Fotoğrafçı başkan dahil birkaç kişiyi kesmeye çalışıyor. Ben bunu düzeltirim diyor. Derken kuaför fotoğrafçı oluyor. Ben de anahtarı babama söyleyelim halleder diyorum. (annem ve babam hayatta değiller) Yorumlarınız için tşk
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Önemli bir fırsatı ihmalkarlık nedeniyle kaçırabilirsiniz. Bu durum size ilahi bir destekmiş ama kıymetini bilememişsiniz. Yine de şansınıza güveniniz tam, yeniden çıkar bir şeyler, ben boşta kalmam diye düşüneceksiniz. Bu süreçte eski tanıdıklardan bazılarının kaybı söz konusu olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA