Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ANAHTAR VERMEK

10.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen tugbiş ırmak
Erkek kardeşimin kayınvalidesi bizle ilgili bir rüya görmüş yorumlarmısınız lütfen.ben erkek kardeşim ve onun kayınvalidesi bir deniz kenarındaymışız çok guzel bir denizmiş orda harabe küçük bir ev varmış bu ev bizimmiş.kayınvalidesi kardeşime sen bu evi yaptır degerlendir demiş evin içinde benim annem ve gecen kış ölen nenem varmış.kardeşimin kayınvalidesi eve girmiş.elinde iki adet anahtar varmış iple birbirne baglıymış ben bunu vermeyi unuttum demiş ve telli pencereden anahtarları anneme uzatmış.hafif bir rüzgar esmiş kum kalkmış buralarıda sula demiş toz kalkmaz demiş kardeşime.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu bayan, damadına da faydası dokuncağını düşünerek bir mülk meselesinde size önemli bir yardımda, destek de bulunacak. Onun nazarında o mülk çok kar getirecek, çok para kazandıracak bir şey. Anahtar çözümdür. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA