Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ANAHTAR BULMAK

01.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen zzz
İş arkadaşım evleniyormuş,para takmak için eşimi gönderiyorum paralar ondaymış.bende karşıdan evlenen arkadaşımı görüyorum beyaz,kına elbisesine benzeyen bir kıyafet giymiş.kızıyorum neden eşim gitti diye ama ona para verilmiş,bana vermelisin parayı diyorum.o arada annemi arıyorum eski komşumuzun evinde kapının önüne anahtar bırakılmış,aynısı bende var bu anahtarın diyorum,kapıyı açtığımda annemi yerde uyurken görüyrum.anahtarı da annmi de orada bırakıp üst kata eski oturduğmz eve çkyrum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İş arkadaşınız önemli bir konu nedeniyle gündeme gelecek ama gelişmeler kötü değil. Ancak bu konuda eşinizden destek alması gerekebilir ya da siz bir destek sağlamak zorunda kalabilirsiniz. Annenizle ilgili bri sorun gelişecek gibi duruyor. Bir sağlık sorunu yaşanabilir ama müdahalede geç kalmamaya bakın. Çünkü durumu bir tek siz farkedebilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA