Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ANAHTAR ALMAK

08.07.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Net
Rüyamda sevgilimin eski kız arkadaşının bana gelip, sevgilime ait olan bazı özel eşyalarını karıştırmak için benden bir yerin anahtarını almaya çalışırken gördüm. Birbirimizi uzun süre kovaladık. Anahtar elden ele dolaşırken merdivenleri tırmandık. Kule gibi bir yerin sonuna geldiğimizde göğsünden anahtarı çıkardı kadın ve bana verdi. Ben sonra bu durumu sevgilime anlatmak istiyordum. O da her zamanki rahat tavrıyla pek umursamadı. Ben onu kolladığım için mutluydum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu ilişkinin temelini oluşturan konular bu kadından arta kalan şeyler. Siz bu ilişkiyi sürdürürken sevgilinizin eski ilişkisini baz alıyorsunuz; o ilişkideki yanlışların üzerine gidiyorsunuzdur belki de. Ancak sevgilinizin eski sevgilisi de boş durmuyor ve sizin hakkınızda araştırma yapıyor, bunu bilerek davranın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA