Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA AMBULANSLA KAZA YAPMAK

15.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen REMÖ
Kahin Selamlar. Rüyamda kar yağışlı bir havada bir ambulansın içinde ben ve amcam arka tarafta önde de umreye beraber gittiğim bir abim ambulansı kullanıyordu. Biraz ilerledikten sonra Ambulansı kullanan abi uyudu ve ambulans karşı şeride geçip bir kamyona çarptı kaza yaptık. Ben, şöför ve amcam yara ambulanstan indik herhangi bir yara veya kan yoktu üstümüzde sağlamdık.. Sadece araçlar hasar gördü. Sonra trafik polisleri geldi. Bu esnada yerde kar vardı ve kar yağıyordu. Yorumun için çok tşk.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Amcanız ve siz başkalarının çok dikkatini çeken bir şey yapmaya karar vereceksiniz. Bu durumu sizin adınıza yürüten ya da size akıl veren insan ambulansı kullanan kişi ile sembolize edilmiş. Bu kişi gördüğünüz kişi olmayabilir ama ona bir yönü ile benzeyen biri olacaktır. Mesela adı, soyadı, memleketi benzer olabilir. Bilinçaltı ilginç bağlantılar kurar, sembolleri de ilginç şekilde seçer. Rüyanız girişeceğiniz bu işin istediğiniz gibi yürümeyeceğini haber veriyor. Bir bakıma yalnız kalacaksınız, çevresel destekler ya da uygun şartlar olmadığı için sonuçtan memnun kalmayacaksınız. Sizi idare eden kişi de yetersiz olabilir. Bana konu maddi durumları içeriyormuş gibi geldi. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA