Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ALTINI GÖMMEK

27.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Mücox
Rüyamda bir tabut ve içinde çürümüş bir ceset vardı sonra nasıl oluyor bilmiyorum ama define aramak gibi bişey yapmıyorum birden iki üç varil altınım oluyor ve bahçeye gömüyorum etrafta gizli gizli beni izleyenlerin olduğunu görüyorum sonra abimle paylaşıyorum abim gidiyor altını gömdüğüm yere görmek için kazıyor ve beni görenler onuda görüp gülüyorlar ben okadar altınım olmasına rağmen cebimde iki üç altınla dolaşıyorum dıstlarıma yardım ediyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Çok eskiye dayalı ve çirkin bir konudan elinize geçecek şaibeli kazançlar ve buna ait yatırımlar söz konusu. Toprağa gömülen altınlar toprağa ait yatırımları temsil eder. Ancak bu yatırımlar uzun vadeli ve size şu anda bir getiri sağlamayacak. Altın her zaman sorunlu, dedikodulu ya da şaibeli kazanç demektir. İstenileni vermez, sıkıntı yaratır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA