Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ALTIN PİRAMİT GÖRMEK

05.08.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen buket7
Sevgilimle evde otururken sarı kıyafetli biri balkondan girmeye kapıyı kapatmaya çalışıyoruz ama ikimiz de güçsüsüz o sarı kıyafetli zat içeri girip koltuğa oturuyor. elinde de üniversite broşürleri var.broşürleri bize gösteriyor ve biz de okulu dolaşmaya gidiyoruz. okulun üst katında inanılmaz güzellikte havuzlar ve denizler var ve ben orada yüzüyorum ama inanılmayacak derecede güzeller.sonra eve gidiyoruz.bi bakıyoruz ki sarı kıyafetli zat tek vücutlu 2 kafalı bi insana dönüşmüş.o kafalardan biri üzgün bi kadın diğeri mutlu bi adam. üniversite tepesinde altın bi piramit var ve aşırı derecede parlıyor. piramit açılıp göz oluyor göz piramit falan oluyor (illuminati gibi) ama her yere ışık saçılıyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Bu rüyada da korku hakimse rüya, bir bilinçaltı rüyası demektir. Eğer böyle değilse ve siz üniversiteye hazırlanıyorsanız iyi bir okula gideceksiniz demektir. Balkondan giren zat ileriyi temsil ediyor olabilir. Bir ilişkideki durumu tasvir etmiş. Tek vücut olmuş bir çiftten kadın üzgün adamsa mutlu. Bunlar çevrenizden birileri olabilir, mesela anne babanız. Ya da erkek arkadaşınızla birlikte devam ederseniz gelecekteki durumunuzu görmüş olabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA