Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ALTIN DOLU ÇANTA GÖRMEK

18.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Melek
Kahin hanım, iyi günler sevgiler: yorumunuzu rica etcem teşekkür ediyorum. Sokaktayim ve ağaç kutukleri görüyorum birbirine geçmiş ve üstlerine kuş yuvaları var birçok yerinde, biri elime düşüyor yavru kuş seviyorum onu besliyorum felan renkleride sarıydi.eve gidiyorum mutfakta bir kadın hamur açmış ve pisiriyordu ama mutfak dolusuydu, evde ağzına kadar misafir vardi,coluk çocukta, sonra elimde siyah bir çanta içinde de altın vardı ve gidip yatağın üstündeki yastığın altina sakladım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir haber alacaksınız, konu aile ile ilgili ama sizin aileniz ile ilgili değil. Sanki sorunlar yaşayan aile üyelerinin olduğu karmaşık olay söz konusu. Bu durum, nedense sizin hayatınıza olumlu etkilerle yansıyacak. Hem eve bereket gelecek hem de işle ya da maddi yaşamınızla ilgili güzel kazanımlar yaşayacaksınız. Ancak altın her zaman gizlenen, şaibeli, dedikodulu kazancı temsil eder. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA