Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ALTIN ALMAK

26.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen pearl whitetea
Teyzem beni pembe elbiseler içinde nişanlanıyorken görmüş.Kayınvalidemi,görümcemi görmüş,iyi insanlarmış.Sonra teyzemin kızı hastalanmış hastanede yatıyormuş.O sırada teyzemin altın bilezikleri kaybolmuş benim nişanımda.Bende benim yüzümden diye üzülüp hastaneye gitmişim ziyarete.O sırada kapıda beyaz sakallı bir adam duruyormuş altınlarını getirmiş teyzeme vermiş.Sevinmişiz.Teyzem kuzenime siyah küpe almış başucuna koymuş.Bende onu görünce"Benimde siyah küpem vardı ama artık yeşil." demişim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sizin mutlu olacağınız bir süreçte teyzenizin ailesinde sorunlar olacak. Kızı bir rahatsızlık yaşayabilir ya da en azından bunalımlı bir dönem yaşayabilir. Bu süreçte kıskançlıklar nedeniyle bazı kayıplar da yaşanabilir. Belki de bu rüya geçmişte kalan kayıpları simgeliyordur. Yal-kında kaybedilen paralar ya da maddi kısmetler geri gelecek. Teyzeniz kendi kızına bunları öğüt olarak anlatacak. Yalnız gelen para yine sorunlu, şaibeli ya da dedikodulu olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA