Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ALIŞVERİŞ YAPMAK

24.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen aiko
Arkadaşım AVM'de geziyorduk,elimizde poşet yoktu hiç.kızın üstünde pembe ceket beyaz ince kazak vardı.Aradan bir müddet geçtikten sonra Dilge'yle yine alışverişteydik.Yukardan birisi fotoğrafımızı çekmişti.arkadaşım poz verirken benim vücudumun yarısı çıkmıştı ve yüzüm çok çirkindi."Kendini çok kasmışsın" demişti . AVM'de yine gezerken aşağı kata gözüm takılmıştı,arkdşmn eski halini görmüştüm,ama gerçek arkdşım yanımdaydı o aşağı kattaydı.Aşağıya inip baktığımda donmuş bir şekilde duruyordu.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Gündelik, sıradan rüyalarda alışveriş yaparız, yemek yaparız ya da yeriz, fotoğraf çektiririz. Kadınlar ve erkeklerin rüyaları biraz değişiyor elbette ama gündelik aktivitelerimiz, kendi alışkanlıklarımıza bağlı olarak rüyalarımıza çok sık giriyor. Bu rüya, arkadaşınızı iki tane gördüğünüz bölüme kadar, bilinçaltınızın ürünüdür. Ancak arkadaşınızı iki tane görmeniz ve onun donmuş şekilde durması, içsel bir şok yaşadığını ya da yaşayacağını haber verir. Bu aralar onu yakından takip edin, bir depresyonun eşiğinde olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA